Logo Gminy Zaniemyśl

„Noc Sobótkowa” – FESTIWAL „Ścieżki Kobiecej Kultury”

Wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zaniemyślu oraz Miastem i Gminą Kórnik zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen tradycji, muzyki i wspólnego świętowania! Już 20 czerwca w zaniemyskim amfiteatrze odbędzie się „Noc Sobótkowa” – wydarzenie będące finałem projektu „Ścieżki Kobiecej Kultury”, a jednocześnie symbolicznym otwarciem tegorocznego „Lata w Zaniemyślu”.
W programie wydarzenia:

  •  wystawa prac uczestniczek projektu Ścieżki Kobiecej Kultury
  • widowisko teatralno-muzyczne „Wianek Czterech Pór” w wykonaniu ZTL Poligrodzianie
  • warsztaty motankowe
  • warsztaty tworzenia wianków
  • puszczanie wianków na wodę
  • wspólne ognisko i sobótkowa atmosfera
     

 

20 czerwca 2026
  godz. 16:00–22:00    Amfiteatr w Zaniemyślu
  Wstęp wolny
 

 Na warsztaty obowiązują zapisy – liczba miejsc jest ograniczona.
Link do zapisów na warsztaty: https://forms.gle/fJCPp6BDkxoVdr1t9

Uczestniczki wcześniejszych warsztatów realizowanych w ramach projektu serdecznie zapraszamy do przyniesienia swoich prac i wspólnego stworzenia wyjątkowej wystawy finałowej.
Projekt „Ścieżki Kobiecej Kultury – różne drogi do coolturalności – aktywizacja mieszkańców gm. Kórnik i Zaniemyśl poprzez pracę organiczną na wzór rodu Zamoyskich i Raczyńskich” realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021–2027, współfinansowanego przez Unię Europejską.
#FunduszeEuropejskie
plakat

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia