Rozpoczęła się realizacja projektu dofinansowanego w ramach programu „Błękitno-Zielone Inicjatywy dla Wielkopolski”
W ramach projektu powstaje skwer przy ul. ks. Nawrowskiego. To nowa, zielona przestrzeń przyjazna mieszkańcom i środowisku. W ramach zadania wykonane zostaną nasadzenia drzew i krzewów, pojawią się ławki, kosze do segregacji, domki dla owadów i tablice edukacyjne.
To kolejny krok w kierunku tworzenia bardziej zielonej, estetycznej i przyjaznej przestrzeni w Gminie Zaniemyśl.




