Relacja z ostatnich warsztatów
Za nami ostatnie warsztaty z cyklu „Ścieżki Kobiecej Kultury”. To były wyjątkowe spotkania pełne twórczej energii, rozmów, kolorów i inspiracji .
Choć warsztaty dobiegły końca, nasza wspólna historia trwa dalej. Już 20 czerwca spotkamy się ponownie podczas festiwalu — pełnego sztuki, muzyki i kobiecej energii. Zachęcamy także do przyniesienia prac powstałych podczas wszystkich warsztatów. (wazonik, makrama, obraz... możecie przynieść też inne prace, które stworzyłyście inspirując się naszymi Ścieżkami Kobiecej Kultury).
Podczas festiwalu stworzymy z nich wyjątkową, wspólną wystawę.
Zadanie realizowane w ramach projektu pn. „Różne drogi do COOLturalności - aktywizacja mieszkańców gminy Kórnik i Zaniemyśl poprzez pracę organiczną na wzór rodu Zamoyskich i Raczyńskich" dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działania 9.6 Aktywizacja społeczna osób najbardziej zagrożonych wykluczeniem społecznym, budowanie lokalnego potencjału społeczeństwa obywatelskiego.
#FunduszeEuropejskie



