Logo Gminy Zaniemyśl

Punt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych OTWARTY!

W sobotę 27 kwietnia 2024 r. oficjalnie otwarto i udostępniono do użytkowania Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Jeziorach Małych.  Wstęgę przecięli odchodząca Wójt Gminy Zaniemyśl Justyna Dąbrowska, jej następca Grzegorz Grala, Przewodniczący Rady Gminy Zaniemyśl mijającej kadencji Jerzy Grześkowiak.
Obiekt odwiedzili również radni mijającej i nadchodzącej kadencji.

Pszok

Przecięcie wstęgi

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności