Logo Gminy Zaniemyśl

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zaniemyślu

Z radością informujemy, że w dniu 2 października 2025 roku odbędzie się uroczysta inauguracja działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zaniemyślu.

UTW to inicjatywa skierowana do osób starszych, które pragną poszerzać swoją wiedzę, rozwijać pasjee oraz aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i kulturalnym naszej gminy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zajęciach i współtworzenia tej wyjątkowej inicjatywy.
Udział w zajęciach Uniwersytetu jest bezpłatny!
Zapisz się już dziś!
elektronicznie: https://forms.gle/N2ysRwMxng4TG2YJ9
lub na formularzu papierowym dostępnym w Urzędzie Miasta i Gminy Zaniemyśl
plakat inauguracyjny

powrót do kategorii
Następny

Pozostałe
aktualności