Wymiana wodomierzy w Gminie Zaniemyśl
Informujemy, że na terenie Gminy Zaniemyśl rozpoczyna się akcja wymiany wodomierzy na nowe urządzenia umożliwiające zdalny odczyt zużycia wody.
Nowe wodomierze będą obsługiwane zdalnie, dzięki czemu nie będzie konieczności samodzielnego podawania stanów licznika ani wpuszczania inkasentów w celu dokonania odczytu. W najbliższym czasie (marzec i kwiecień) monter będzie zgłaszał się do Państwa w celu wymiany wodomierza. Każda osoba dokonująca wymiany będzie posiadała stosowne upoważnienie wystawione przez Zaniemyskie Wodociągi Sp. z o.o.
Prosimy o umożliwienie dostępu do wodomierza.
Wykonawca zaplanował prace wg następującego harmonogramu:
Lubonieczek 25.03 - 27.03
Łękno 25.03 - 03.04
Śnieciska 25.03 - 31.03
Jeziory Wielkie 01.04 - 08.04
Doliwiec Leśny 08.04 - 10.04
Jesionowa 09.04 - 10.04
Polesie 09.04 - 13.04
Jaszkowo 13.04 - 15.04
Płaczki 13.04 - 15.04
Brzostek 13.04 - 15.04
Wyszakowo 13.04 - 15.04
Czarnotki 15.04 - 17.04
Majdany 17.04 - 19.04
Dębice 17.04 - 19.04
Potachy 17.04 - 19.04
Zadanie realizowane jest w ramach inwestycji B3.1.1. – Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

